PASLAUGOS

RENGINIAI ĮMONĖMS

TEAM BUILDING

KONTAKTAI

MOBILUS TIRAS

Karinės pramogos     /     Mobilus tiras

Planuojate įmonės vakarėlį ar nedidelę artimų žmonių šventę? Galbūt rengiate bendramokslių, kolegų, draugų ar giminių susitikimą?

Siūlome Jums, išbandyti mūsų Interaktyvųjį Tirą! Tai vienintelis, tokio tipo Interaktyvus Tiras Baltijos šalyse!

Jums pageidaujant, mes galime atvykti į bet kurią Jūsų pasirinktą vietą ir surengti Jūsų „komandai“ nepamirštamas, pramogines varžybas, po kurių dar ilgai dalinsitės nauja patirtimi bei įspūdžiais.

Atsakingi, visada nuotaikingai nusiteikę instruktoriai, surengs Jums specialias šaudymo rungtis bei azartiškas komandines varžybas.

Esant pageidavimui – geriausiai pasirodžiusiam dalyviui bus įteiktas specialus varžybų nugalėtojo diplomas. Nugalėtojo ar dalyvio diplomą galime pagaminti su Jūsų nurodyta informacija ar įmonės logotipu.

Jums pageidaujant, tokius diplomus prisiminimui, iškilmingai įteiksime kiekvienam renginio dalyviui. MOBILUSIS INTERAKTYVUSIS TIRAS  yra vienintelis Baltijos šalyse tokio pobūdžio tiras, kuris atvyks į bet kurią Jūsų pasirinktą vietą,  net gamtoje. Turime pasiruošę specialiai įrengtą priekabą ir galime surengti jums aktyvų, įspūdžių kupiną renginį po „atviru dangumi“! Todėl jei norite, kad Jūsų šventė būtų nepamirštama ir kupina gerų emocijų KarinesPramogos.lt komanda yra pasiruošusi Jums padėti tai įgyvendinti!

 

Susisiekite:    +370 655 11157

 

Susisiekite:

+370 655 11157

Karinės pramogos

Kontaktinė forma www.karinėspramogos.lt

9 + 4 =