fbpx

MAITINIMAS RENGINIŲ METU

Pradžia » MAITINIMAS RENGINIŲ METU

MAITINIMAS RENGINIŲ METU

Maitinimas renginių metu

„Alkanas karys – silpnas karys“.

Po intensyvių karinių pramogų visada dalyviai stipriai išaksta. Mūsų komanda pasirūpins
ne tik karinėmis pramogomis bet ir išalkusių karių sotumu!
Kartu su karinėmis pramogomis, maistą galime atsivežti visoje Lietuvoje. Jums patogioje vietoje įsirengiame kilnojamą virtuvę, kurioje viską ir gaminame. Dėl šios priežasties mūsų teikiamas maistas išlaiko aukščiausią kokybę ir šviežumą!

Maitinimas renginių metu:

Maitinimo renginiuose organizavimas

Dažniausiai visas mūsų maistas yra kepamas ant kepsninių arba naudojant BBQ tehnologiją, kur maistas ilgą laiką kepamas ir rūkomas vienu metu.

Turite savo maisto viziją dėl maitinimo renginių metu? Mūsų komandos šefai išklausys ir pagamins Jūsų norimus patieklus.

Pritaikome konkretų maisto pasiūlymą pagal pasirinktas pramogas ar renginio eigą. Turite savo maisto viziją? Mūsų komandos šefai išklausys ir pagamins Jūsų norimus patiekalus. Nuo sprandinės šašlyko iki renginio vietoje 14 val. kepto paršelio. Nuo vištienos ketvirčių iki kukurūzinių viščiukų. Nuo rūkyto šamo iki grilintų tigrinių krevečių. Nuo keptų daržovių iki pagal slaptą receptą pagamintų mažųjų ratte bulvyčių. Taip pat neužmirštame ir vegetarų bei veganų, kuriems taip pat sukūriame specialų ir unikalų maisto pasirinkimą. O jei vis dėl to norite kažko standartiško ir karinio? Ne problema! Mūsų šefų, renginio vietoje išvirtos karinės košės, pavydi net pati kariuomenė.

Maitinimo renginio metu eigą taip pat prideriname prie renginio eigos ir jūsų pageidavimų. Galime Jūsų renginio svečius pasitikti su užkandžiais, patiekti pietus, vakarienę ar net gaminti maistą naktiniam renginio užkandžiavimui.

Jei vis dėl to vien tik maisto negana. Galime pasiūlyti ir pramogas su maistu! Profesionalūs virtuvės šefai gali pravesti paskaitą apie brandintą jautieną bei jos paruošimo būdus ar vegetarų virtuvės įpatumus kepant ant grilių. Taip pat galime suorgnanizuoti ir komandinius maisto gaminimo „workshop“ ar mini BBQ čempionatus su gera nuotaika ir prizais.

Jei savo renginio eigą svarstote įsijausti į tikros kariuomenės maitinimą, galime pasiūlyti stilizuotą kareivišką maitinimą viduryje mūšio lauko! Šiuo atveju galėsite savo „kailiu“ pajausti ką reiškia valgyti greitai ir jaučiant spaudimą ir vadų.

Nenorime pamiršti jog mūsų profesionalūs virtuvės šefai visuomet pasidalina savo patirtimi su svečiais, todėl esant galimybei nepamirškite su jais pasikalbėti!

Maitinimas renginių metu: