fbpx

AIRSOFT PRAMOGOS VILNIUJE

Pradžia » AIRSOFT PRAMOGOS VILNIUJE

Norite smagiai praleisti laiką su draugų kompanija? Norite prasiblaškyti su bendradarbiais? Galbūt tiesiog atsibodo savaitgalius leisti sode ar namie?

Turime jums puikų pasiūlymą! Jums tikrai padės prasiblaškyti Airsoft pramogos Vilniuje!

Suburkite (10+ dalyvių) komandą ir atvykite aktyviai praleisti laiką į privatų karinį miestelį netoli Vilniaus, kur galėsite praleisti 4 valandas kariaujant gamtoje!

Airsoft pramogos kaina – 350€ (10 dalyvių). Papildomi dalyviai po 35€.

Trukmė – 4 valandos.

Airsoft pramogų Vilniuje rezervacija:

Airsoft pramoga organizuojama Vilniaus rajone, Pamarazių kaime esančiame privačiame kariniame miestelyje.

Į AIRSOFT žaidimą įskaičiuota:

  • Airsoft ginklas G36C arba M4
  • Maskuojanti uniforma (kelnės, švarkas, kepurė, pirštinės)
  • Taktinė liemenė
  • Nerasojanti veido apsauga
  • 500 šovinių (papildomų dėtuvių kaina 5€ – 500 šovinių)
  • Žaidybinė teritorija
  • Instruktoriai
  • Žaidybinis rekvizitas

Airsoft žaidimui Jums reikės pasirūpinti tik patogia avalyne!

Mūsų instruktoriai Jums patars, kaip teisingai laikyti ginklą, kaip taikytis bei supažindins su karine taktika.

Adrenalinas, gera nuotaika ir puikūs atsiminimai garantuoti!

Tačiau nepamirškime, jog taktika ir vadovavimas yra du neatsiejami dalykai. Kariuomenėje yra vadai, kurie veda savo vienetą/komandą į mūšį ir jį laimi. Ar savo komandoje turite lyderį? Ar jis paaiškės po airsoft žaidimo?

Po renginio, galite užsisakyti tikrą, karinį maisto davinį; išsikepti maisto ant laužo mūsų įrengtose poilsio zonose ar net likti nakvoti ir užsisakyti pirtį!

Airsoft pramogos – karinės simuliacijos žaidimas, kurio metu imituojami kariniai veiksmai. Šis žaidimas gali būti žaidžiamas tiek mažose kompanijose ar kolektyvuose, tiek ir dideliuose.
Žaidimo metu, gaunamos skirtingos užduotys, kurias reikia įvykdyti. Tai gali būti puolimo, gynybos, logistinės ar kito pobūdžio užduotys.

Renginio metu, dalyviai gauna karines uniformas, tikrą karinę ekipuotę, ginklus ir saugumui skirtą inventorių. Žaidėjai supažindinami su saugos instruktažu, ginklo valdymo subtilybėmis ir administracine tvarka.
Žaidimo metu, dalyvius visuomet lydi instruktoriai, kurie prižiūri žaidimo eigą, pataria, kokius karinius manevrus ar veiksmus reikėtų atlikti tam tikroje situacijoje.

Mūsų, privatus karinis miestelis, įsikūręs 20Ha plote, turi skirtingas žaidimo zonas, kuriose pamatysite pastatus, apkasus, karinę techniką, daug improvizuotų priedangų ir (tikėtina) visuomet girdėsite kovinių ginklų šūvius, kurie suteiks dar didesnį adrenalino pojūtį.

Esant norui, airsoft žaidimo metu, galime integruoti karinius mokymus, kurie leis labiau susipažinti su taktika ir padės kariaujant. Žinoma, kariniai maisto daviniai, neatsiejama renginio dalis, juk valgyti norisi net ir kariams.

Airsoft pramogų Vilniuje organizavimas: