fbpx

PILIETINIO PASIPRIEŠINIMO MOKYMAI

Pradžia » PILIETINIO PASIPRIEŠINIMO MOKYMAI

mergvakariai-karinis-mergvakaris

Paskaitos įmonėms, kompanijoms, komandos stiprinimui.

Pilietinio pasipriešinimo paskaitų metu sužinosite, ką turite daryti atėjus dienai X – kaip pasirūpinti savo šeima bei kaip galite padėti savo valstybei.

Dažniausiai kylantis klausimas – kiek dienų pasiruošti būti su šeima autonomiškai ir be kitų pagalbos? Šiose pilietinio pasipriešinimo paskaitose mes jums padėsime atsakyti į šiuos klausimus!

Pilietinis pasipirešinimas:

Pilietinis pasipriešinimas

Dalykai būtini žinoti – šeimos susirinkimo ir evakuacijos planas bei svarbiausi daiktai, kuriuos reikia turėti su savimi. Taip pat, kiekvienas asmuo turintis išgyvenimo gamtoje pagrindus, galės padidinti ne tik savo šansus išgyventi gamtoje, bet ir padėti savo šeimai ar draugams.

Šių paskaitų metu, supažindinsime jus su skirtingomis pilietinio pasipriešinimo taktikomis, tokiomis kaip – nesmurtinis protestas, nebendradarbiavimas, nesmurtinis įsikišimas.

Taip pat, labais svarbiu dalyku pilietiniame pasipriešinime – karinės technikos atpažinimu. Piliečiai turi gebėti atpažinti tiek savo pajėgų, tiek priešo pajėgų techniką t.y. automobiliai, šarvuota technika, lėktuvai ir kt.

Iš šių dienų pavyzdžių matome, jog dalis visuomenės lieka karo lauke. Tad likti ar evakuotis iš veiksmų zonos? Ar kada nors susimąstėte, jog jūsų profesija gali nulemti valstybės išlikimą? Ar esate susiplanavę slaptavietes bei atsitraukimo planus?

Ar kada nors susimąstėte, kaip jūs galite būti paveikti karinės agresijos metu? Galbūt jūsų materialinė, visuomeninė ar profesinė padėtis gali padėti jums arba pakenkti?

Pilietinio pasipirešinimo mokymai: