fbpx

VAIKŲ GIMTADIENIAI

Pradžia » VAIKŲ GIMTADIENIAI

Tikras vaikų ir tėvelių džiaugsmas!

Patyrę instruktoriai, pritaikę savo patirtį, įtrauks mažuosius į aktyvias, komandines veiklas, kurioje dalyvaus visi gimtadienio šventės dalyviai! Dalyvauti gali net ir patys mažiausi, puikios emocijos – garantuotos!

Vaikų gimtadienių organizavimas:

Gimtadienio vaikams eiga

Karys/tankistas – aprodys ir pavėžins karine technika bei papasakos apie ją daug įdomybių. Dalyvaudami smagioje rikiuotėje, šaudymo pratybose ir eidami kliūčių ruožu, mažieji gimtadienio dalyviai turės galimybę geriau pažinti vienas kitą įvairiose situacijose. Net ir nepažinodami vienas kito, jau po kelių užduočių, bus puikiai susibendravę ir puikiai leis laiką.

Tačiau, nepamirškime ir tėvelių! Esant norui, tėveliai galės prisijungti ir dalyvauti gimtadienio užduotyse arba stebėti iš šono. O gal, tėveliai tuo metu norės užsiimti rimtesnėmis užduotimis – pašaudyti iš kovinio ginklo ar pavairuoti šarvuotį? Mažųjų ir suaugusių pramogas, galime aptarti telefonu.

Nors ir privati karinė teritorija, tačiau, primigtinai prašome  filmuoti ir/ar fotografuoti karinių pratybų veiksmus ir turėti puikių atsiminimų! Nes juk įamžinti tokias pramogas visada norisi!

Kaip gi be šventinio gimtadienio stalo kariniame gimtadienyje? Šventės vaišėms skiriama patogiai įrengta miško vaikų žaidimo aikštelė su pavėsine! Čia rasite supynes, hamakus, smėlio dėžę mažiausiems ir žinoma, vaikams bus kur pasikarstyti!
O jeigu užklups audra, jūsų šventę pasiūlysime perkelti į šildomą karinę palapinę, kurioje galėsite smagiai leisti laiką. Taip, apie viską pagalvojome, nes vaikų džiaugsmas mums yra svarbus!

Kokie reikalavimai gimtadienio dalyviui? Gera nuotaika, patogi apranga ir tinkama avalynė. Viskuo kitu, pasirūpinsime mes!
Patiems mažiausiems – gebėjimas ropoti 🙂 Žinoma, truputis tėvelių pagalbos, apžiūrint karinę techniką – nepamaišys!

Jeigu norite pasinaudoti mūsų griliais, visuomet prašome! Bet, jeigu norite vietoje gaminto maisto, visuomet galime pasiūlyti virtuvės šefus, kurie paruoš viską pagal jūsų pageidavimus! 

Pagal pageidavimą, atsižvelgiant į vaikų ir tėvelių norus, sudarysime individualią vaikų gimtadienio programą ar surengsime bet kokią vaikų šventę karine tematika. Tai gali būti darželio išleistuvės ar pradinės mokyklos baigimo šventė!

Galbūt, jūsų vaikų šventei reikia karinių dekoracijų? Mes jomis galime apsirūpinti! Atvyksime, apžiūrėsime, patarsime ir įrengsime!

Mes žinome ko reikia, kad vaikai būtų linksmi ir laimingi, nes patys juos auginame! 🙂

Vaikų gimtadienių organizavimas: