fbpx

BERNVAKARIAI

Pradžia » BERNVAKARIAI

Išskirtiniai bernvakariai, kurių metu išsiaiškinsite ar jaunikis pasiruošęs santuokai?

Taip, mes jį patikrinsime ir jeigu matysime, kad trūksta pasiruošimo, padėsime jo įgauti!

Puikus pasiūlymas bernvakario kaltininko draugams ir pačiam kaltininkui!
Kodėl draugams? Nes draugai nori nustebinti būsimąjį šeimos žmogų įsimintinomis akimirkomis, o mes jas mokame sukurti!

Kaina – 450€ (8 dalyviai). Papildomi dalyviai po 35€.

Trukmė – 4 valandos.

Bernvakario organizavimas:

Bernvakarį švęsime keturiais etapais:

Pirmas bernvakario etapas tikrai įsimins! Bernvakario kaltininkui pasakote, kad važiuojate į gamtą, į žygį ar kur nors į draudžiamą teritoriją ir čia pasirodome mes! Važiuojant automobiliu, esate sustabdomi karinio transporto, rimti vyrukai su kaukėmis ir ginklais iššoka iš automobilio ir visus išlaipina, suguldo ant žemės ir pradeda klausinėti, kodėl jie atvyko į draudžiamą teritoriją. Žinoma, pakeltas tonas ir tvirtas kario balsas suglumina kaltininką, kuris nieko nežino!

Štai šioje vietoje, kaltininkas yra sulaikomas ir išvedamas į mišką. Na, o miške kaltininkas patampa tikru Rembo kariu – gauna ginklą, aprangą, šarvinę liemenę ir kuprinę daiktams susidėti. Miške, jis gauna pradinį pasiruošimą santuokai atlikinėdamas užduotis ir ruošdamasis kariauti prieš draugus (tik jis to dar nežino). Kliūčių ruožas, vanduo, ginklo valdymas, judėjimas priešiškoje teritorijoje ir dar daugybė užduočių lauks pasiruošimo metu!

Antrajame bernvakario etape, kaltininkas patenka į priešišką teritoriją, kurioje turi atlikti veržlųjį žygį. Ir čia pasirodo ištikimieji draugai, kurie padarys viską, kad Rembo tikrai nenuobodžiautų! Prasibrovimas, pasala ir atsitraukimas į saugią teritoriją, iš kurios reikės įvykdyti užduotį!

Trečioji bernvakario dalis – finalas! Kaltininkui įsitvirtinus teritorijoje, draugai turi jį užpulti. Čia, puikiai tinka posakis – vienas lauke ne karys! Būsimoji šeimos galva, turi atremti draugų puolimą, bet, tikėtina, priešas bus labai nuožmus ir pasiruošęs viskam! Priešo užduotis – sulaikyti Rembo ir parsigabenti jį į bazę tolimesnei apklausai. O kaip jis bus sulaikytas ir pargabentas – priklauso nuo draugų!

Paskutinėje, ketvirtojoje bernvakario fazėje – šratasvydžio (airosft) žaidimas. Bernvakario draugų komanda pasiskirstys į dvi grupes ir žais airsofto žaidimą. Mūsų privačiame kariniame miestelyje rasite: apkasų, namukų, miškų, inžinerinių įrengimų ir kitų žaidimų aikštelių, kurios kiekvieną žaidimą bus skirtingos!

Į BERNVAKARIO žaidimą įeina:

  • Šratasvydžio ginklas G36C arba M4
  • Karinė uniforma (kelnės, švarkas (kitelis), galvos apdangalas, pirštinės, šalmas)
  • Veido apsauga (nerasojanti)
  • 500 šovinių (papildomos dėtuvės kaina 5€ – 500 šovinių)
  • Žaidybinė teritorija su skirtingomis žaidimų aikštelėmis
  • Instruktoriai
  • Rekvizitas skirtas žaidimams

Bernvakario pramogai Jums tereikia patogios avalynės!

Po bernvakario, esant norui, galėsite įsigyti tikrą karinį maisto davinį; užsisakyti pirtį; pasikepti maisto mūsų poilsio zonose ar net likti nakvoti karinėje bazėje!

Bernvakario organizavimas: