PASLAUGOS

RENGINIAI ĮMONĖMS

TEAM BUILDING

KONTAKTAI

RENGINIAI ĮMONĖMS

Karinės pramogos     /     Renginiai įmonėms

Verslo ir laisvalaikio renginių organizavimas. Įmonės šventės. Įmonės jubiliejai.

Kariniai renginiai įmonei leis atrasti visas stipriąsias ir silpnąsias įmones vietas. Padėsime surasti ir išspręsti komandines problemas. Renginio metu galėsite išbandyti: Šratasvydį (airosft), Kliūčių ruožą, Kovinį šaudymą, Karinę techniką ir ją pavairuoti, Išgyvenimo mokymus, Logines ir strategines užduotis, Pirmosios medicininės pagalbos rungtis, psichofizinės užduotis, ištvermės ir dar daugybę kitų užduočių.

Užduotys gali būti tiek aktyvios, tiek pasyvios, tinkamos tiek jauniems, tiek vyresniems.

Karines pramogas galime perkelti į intelektualią platformą, surengsime jums azartišką protų mūšį karine tematika. Turime pobūviams ir miegui tinkamas, šildomas palapines bei didelę teritoriją jūsų veiklai. Taip pat, siūlome maitinimą ir visas kitas susijusias paslaugas jūsų šventei.

 Renginiai vyksta privačioje karinėje teritorijoje, kurioje atmosfera bus dar kariškesnė. Profesionalūs instruktoriai pasirūpins jūsų puikiomis emocijomis ir padės jums (esant norui) išlipti iš komforto zonos. Renginio metu, suteiksime jums karinę aprangą, ekipuotę ir ginkluotę.

 Renginiai skirti tiek mažiems, tiek dideliems kolektyvams. Renginys gali trukti nuo kelių valandų iki kelių dienų. Kariniai renginiai pasižymi punktualumu ir puikiu laiko valdymu, tad vėlavimų, tikėtina, nebus 🙂 Na, o kad dalyviams nekiltų noras atsikalbinėti, esant norui, renginyje sutiksite tikrus, tarnybinius šunis 🙂

Neformalioje aplinkoje susitikite su savo partneriais.
Pagerinkite savo kolektyvo komandinio darbo įgūdžius.
Aktyviai švęskite įmonės šventes.

Pramogaudami susipažinkite su naujais jūsų kolektyvo nariais ir suformuokite komandą, pristatykite naują produkciją, įmonės plėtros ir perspektyvų planus. 
Jei ieškote erdvės savo įmonės renginiui ir jums pabodo tradiciniai pasiūlymai – mūsų siūlomos karinės pramogos puikiai tiks jūsų aktyviam poilsiui ir gero laiko praleidimui!

KarinėsPramogos.LT tai didžiausias Lietuvoje, karinių pramogų organizatorius, kuris aktyvią veikla vykdo nuo 2005m.
P.s. Esant norui – bus ir sraigtasparnis!

 

Susisiekite:    +370 655 11157

 

Susisiekite:

+370 655 11157

Karinės pramogos

Kontaktinė forma www.karinėspramogos.lt

2 + 8 =