PASLAUGOS

RENGINIAI ĮMONĖMS

TEAM BUILDING

KONTAKTAI

MERGVAKARIAI

Karinės pramogos     /     Mergvakariai

Išskirtinis, karinis mergvakaris – privačiame, didžiausiame kariniame miestelyje!

Mergvakario kaltininkės ir jos draugių, laukia smagūs, kariški nuotykiai. Busimajai nuotakai, paruošiamė netikėtas rūbų dizainerio ir makiažo specialisto paslaugas! Apranga – tikri kariniai rūbai ir kario ekipuotė, o štai makiažu padės pasirūpinti instruktorius, panaudojęs tikrus kariškus dažus. . Įdomiai ir neįprastai praleisti laiką jums padės geros nuotaikos instruktorius, pasiruošęs ne tik prajuokinti smagiais pokštais, bet ir padėti bei patarti kaltininkei, kaip geriau atlikti sudėtingesnes užduotis, laukiančiame šeimyniniame gyvenime, kuris bus pilnas išbandymų!. Šiuolaikinės merginos supranta, kad toks išbandymas gali padėti draugei ir ateityje. Programoje numatytas kliūčių ruožas, šaudymas iš tikro kovinio ginklo, šarvuočio FV432 vairavimas bei daug linksmų, karinių išbandymų, kurių dalis, tegul bus netikėtas siurprizas visai jūsų komandai! Žinoma, draugėms paruošiamė kelias, linksmas, karines užduotis!

 Renginio instruktorius maloniai prisitaiko prie dalyvių pageidavimų, tad jei turite šia progai tinkamų minčių, prieš programą pasidalinkite su mumis. Programoje sutelkiame visą dėmesį į jaunąją!, Primigtinai prašome fotografuoti ir filmuoti, kad visos akimirkos liktų įamžintos! Taip pat, nepamirškite „padėti“ kaltininkei vykdyti užduotis, net, jeigu, jai tai ir trukdys 🙂

Pasibaigus renginiui kaltininkei įteiksime karinio maisto davinį. Mergvakariui atminti padovanosime „specialų“ karinį antsiuvą!

Renginio trukmė – 1.5 val.

Renginio vieta – privatus, karinis poligonas! Jaukiai įrengtas karinis miestelis sustiprins įspūdžius ir leis pasijausti lyg tikrame kariniame miestelyje, kur važinėja karinė technika ir girdisi tikri šūviai! Esame gyvas, veikiančios karinės autotechnikos bei kovinių ginklų muziejus. Po programos, galėsite atsikvėpti mūsų poilsio zonose. Jūsų patogumui įrengtos pavėsinės nuo saulės, pastatytos palapinės, apsaugančios nuo vėjo, lietaus ir šalčio. Laisvalaikio zonoje rasite kepsnines ir hamakus!

Žinoma, turime nemokamą parkingą, kuriame visada yra vietos! 🙂

Susisiekite:

+370 655 11157

Karinės pramogos

Kontaktinė forma www.karinėspramogos.lt

15 + 14 =