fbpx

MOBILUS TIRAS

Pradžia » MOBILUS TIRAS

Planuojate įmonės vakarėlį ar nedidelę artimų žmonių šventę? Galbūt rengiate bendramokslių, kolegų, draugų ar giminių susitikimą?

Siūlome Jums, išbandyti mūsų Interaktyvųjį Tirą!

Tai vienintelis, tokio tipo Interaktyvus Tiras Baltijos šalyse!

Mobilus tiras:

Mobilus tiras jūsų šventei

Jums pageidaujant, mes galime atvykti į bet kurią Jūsų pasirinktą vietą ir surengti Jūsų „komandai“ nepamirštamas, pramogines varžybas, po kurių dar ilgai dalinsitės nauja patirtimi bei įspūdžiais.

Atsakingi, visada nuotaikingai nusiteikę instruktoriai, surengs Jums specialias šaudymo rungtis bei azartiškas komandines varžybas.

Esant pageidavimui – geriausiai pasirodžiusiam dalyviui bus įteiktas specialus varžybų nugalėtojo diplomas. Nugalėtojo ar dalyvio diplomą galime pagaminti su Jūsų nurodyta informacija ar įmonės logotipu.

Jums pageidaujant, tokius diplomus prisiminimui, iškilmingai įteiksime kiekvienam renginio dalyviui. MOBILUSIS INTERAKTYVUSIS TIRAS  yra vienintelis Baltijos šalyse tokio pobūdžio tiras, kuris atvyks į bet kurią Jūsų pasirinktą vietą,  net gamtoje.

Turime pasiruošę specialiai įrengtą priekabą ir galime surengti jums aktyvų, įspūdžių kupiną renginį po „atviru dangumi“! Todėl jei norite, kad Jūsų šventė būtų nepamirštama ir kupina gerų emocijų KarinesPramogos.lt komanda yra pasiruošusi Jums padėti tai įgyvendinti!

Mobilus Tiras KARIAUKTIRAS.LT – tai VIENINTELIS Lietuvoje ir visose Baltijos šalyse tokio pobūdžio pramoginis šaudymas į ekrane rodomus taikinius. Šaudymui naudojami šratasvydžio (airsoft) ginklai, kurie yra 1:1 tikrų kovinių ginklų kopijos, kurios atitinka tiek dydžiu, tiek svoriu. Šūvis iš ginklo atliekamas panaudojant 6mm polimerinius šratukus. Surengę šventę su Interaktyviuoju Tiru Jūs iš karto galėsite išbandyti dujinius bei elektrinius ginklus, šaudant į judančius bei nejudančius taikinius. Ir Jūs patys galėsite pasirinkti ginklų bei taikinių pobūdžius!

Mes Jums pažadame ir tiesiog garantuojame puikų ir nepamirštamą laiką su mūsų mobiliu tiru KARIAUKTIRAS.LT

Taip pat instruktoriaus pagalba gausite visą reikalingą informaciją apie:

  • taisyklingą stovėseną šaudymo metu;
  • taisyklingą ginklo laikymą;
  • taisyklingą šaudymą į skirtingo pobūdžio ekrane transliuojamus taikinius: judančius bei statiškus (nejudančius).

Ši pramoga neturi jokių amžiaus apribojimų ir yra skirta VISIEMS – nuo pat mažiausių iki pačio gerbiamiausio amžiaus atstovų. Taip pat jei norite puikiai praleisti laiką, išbandyti savo taiklumą ar tiesiog įsimintinai papramogauti su šeima, draugais ar darbo kolektyvu – Interaktyvusis Mobilus Tiras yra geriausias Jūsų pasirinkimas.

KariaukTiras.lt komanda tikrai pasistengs, kad Jūs niekada nepamirštumėte pas mus praleisto laiko. Na, o jei dar nežinote, kur galėtumėte nepamirštamai atšvęsti savo mergvakarį, bernvakarį ar gimtadienį, tuomet Interaktyvusis Tiras išsklaidys šią nežinią ir padarys, kad Jūsų šventė taptų pačia geriausia ir įsimintiniausia!

KARIAUKTIRAS.LT atvyks į bet kurią jūsų norimą šventę, į bet kurią jūsų norimą vietą!

Mobilus tiras: